DYPLOM 2020 NAUKA ZDALNA NAUKA ZDALNA Wystawa – Nowy Tomyśl Szkolna galeria zdjęć Najnowsze wyposażenie:) Nowa pracownia foto! "Nowiutka" sala gimnastyczna NOWE WYPOSAŻENIE ERASMUS+ NOWE WYPOSAŻENIE Komputery iMac ! DRUKARKA 3D "NOWA" SZKOŁA! Willa "Marjanówka"

SolidWorks

Pierwsi w Polsce oferujemy nowe możliwości w kierunku projektowania i prototypowania 3D oraz certyfikacji.

 
CSWA Provider to prestiżowy znak przyznawany przez SolidWorks Corporation autoryzowanym jednostkom edukacyjnym, które spełniły niezbędne wymagania do przeprowadzania międzynarodowej certyfikacji SolidWorks na poziomie Certified SolidWorks Associate (CSWA). Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Józefa Chełmońskiego w Nałęczowie jest pierwszym liceum w Polsce posiadającym od 2013 roku SolidWorks w swojej ofercie dydaktycznej oraz pierwszą szkołą średnią, która uzyskała ten prestiżowy tytuł i możliwość certyfikacji.
Dariusz Żebrowski - Specjalista ds Edukacji DPS - Warszawa.
 


28 października 2015 r., uczestniczyliśmy w prestiżowych Targach użytkowników programu SolidWorks Education. W czasie trwania Targów, mogliśmy zobaczyć najnowsze trendy w dziedzinie druku 3D, poznać wykładowców wyższych uczelni i porozmawiać ze specjalistami z różnych dziedzin bardzo dynamicznie rozwijającej się technologii. Bardzo dziękuję Panu Dawidowi Fionikowi i Dariuszowi Żebrowskiemu z Firmy DPS za zaproszenie naszej szkoły na to wyjątkowe spotkanie. Targi odbyły się w salach konferencyjnych Stadionu Narodowego w Warszawie, a uczestnikami byli: Natalia Wrzecion, Michalina Bernat, Paulina Pawlonka, Mikołaj Krawczyk z kl.II A oraz Michalina Gworys, Maja Józefowska i Ewlina Kubik z kl. II B. Bardzo dziękuję Panu Mirosławowi Iwańskiemu za zorganizowanie wystawy, a także Panom Pawłowi Stelmaszczukowi i Michałowi Grzywaczowi za pomoc techniczną w organizacji tego przedsięwzięcia. Gościem specjalnym Targów był Pan Aleksander Doba, człowiek który samotnie przepłynął Atlantyk! W chwili obecnej zajęcia z SolidWorks odbywają się jeden raz w tygodniu w formie kółka zainteresowań trwającego 120 minut.